Уапсен еден од ангелите на Викторија Сикрет

После овогодинешната ревија на „Викторија Сикрет“ една од манекенките, на својот Инстаграм профил објави дека одлучила да оди во пензија. “ Немам зборови со ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Атрактивната Бразилка неодамна е “уловена” на плажа во сончевиот Мајами, а не само што мамеше погледи на самата плажа, туку на овие фотографии му се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Бразилскиот модел и Викторија Сикрет ангел Лаиш Рибеиро направи вистински метеж и конфузија во Мајами, каде што ужива во летото овие денови. Оваа убавица ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пет лица се повредени од кои едно потешко во сообраќајна несреќа на три возила што денеска околу 12:30 часот се случила на регионалниот пат Желино-Групчин, ...
сите 198 | | | веќе видена

Во петок ќе имам состанок во Министерството за финансии на кој дефинитивно ќе утврдиме дали ќе има ребаланс на Буџетот или не и ако го правиме кога ќе го ...
сите 74 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 93 | | | веќе видена

Од таборот на Роналдо не го премолчеа вчерашниот избор на ФИФА за најдобар фудбалер во годината, овој пат зајадлив коментар беше постиран од инстаграм профилот ...
сите 169 | | | веќе видена

Калишкиот манастирски комплекс го сочинуваат четири светилишта, две пештерски цркви посветени на Богородица и Атанасиј Велики и уште две цркви едната посветена ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен еден од ангелите на Викторија Сикрет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: