6 типови на луѓе кои секојдневно го комплицираат вашиот живот

Ако имате 60 секунди, прочитајте го овој кус текст: Стив Џобс, основачот на Епл, почина на 56-годишна возраст од рак на панкреас и меѓу другото ова се меѓу ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кое волшебно стапче го одбравте? Волшебно стапче 1 – Хармонични и мирни Вие исклучително многу ги цените мирот, спокојот и стабилноста, и се обидувате да ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 99 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија утре во Тетово ќе ја одржи 165.седница. Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

6 типови на луѓе кои секојдневно го комплицираат вашиот живот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: