Секси мама ги наполни батериите – Дара Бубамара се јави гола од кревет/18+


Дара Бубамара, која наголемо се подготвува за големиот концерт во Арена, објави провокативна фотографија на Инстаграм која предизвика вистинска гужва. Имено, ...
| | веќе видена | слични

Загрепчани наскоро ќе добијат радио фреквенција која ќе пушта турбофолк. Како што пренесуваат тамошните медиуми, радиостаницата Extra FM на загрепчани во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатата светска манекенка Наоми Кембел лајкна фотографија на Јелена Карлеуша, која вчера натсапи на концертот на Дара Бубамара. Двете направија спектакл, а ...
| | веќе видена | слични

Вчеравечер Дара Бубамара направи вистински шоу во „Штарк Арена“, а нејзин специјален гост беше и поп дивата Дара Бубамара, која направи вистински хаос. Таа ...
| | веќе видена | слични

Дара Бубамара собра бројни познати личности на својот концерт во белградската „Штарк Арена“. Пејачката ја поддржаа бројни нејзини колеги. Во „Арена“ со ред ...
| | веќе видена | слични

Дара Бубамара на импресивен начин го отвори својот концерт во „Штарк Арената“, која била исполнета до последното место. Пејачката својот спектакл го започнала ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша е специјална гостинка на концертот на Дара Бубамара во белградска Арена, во која пејачката заедно со Дара ќе го изведат нејзиниот хит „Галама“. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Судот во понеделник ќе прави нов обид да му го достави решението на поранешниот премиер Никола Груевски за издржување на затворската казна од две години за ...
сите 412 | | | веќе видена

Членот на ВМРО-ДПМНЕ, Костадин Богданов, неодамна разрешен од позицијата член на Извршниот комитет на партијата, во гостувањето во емисијата „ 360 степени “ на ...
сите 174 | | | веќе видена

Ова го истакна градоначалникот на општина Гостивар, Арбен Таравари на прес конференција посветена на трагичниот настан во кој средношколка го загуби животот. ...
сите 141 | | | веќе видена

Иницијативата Правда за Никола Груевски бара и очекува кривичниот совет внимателно да ги согледа сите факти и аргументи наведени во жалбата на пратеникот ...
сите 98 | | | веќе видена

Во атарот на селото Негорци, во близина на Невропсихијатриската болница, ќе се гради стационар за бездомни животни во општина Гевгелија, е договорено денеска ...
сите 75 | | | веќе видена

Триесетдневен притвор добија петте лица осоминичени во случајот на СЈО „Империја“, Јордан Камчев, Цветан Панделески, Ненад Јосифовиќ, Зорица Арсовска и Тодор ...
сите 200 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 51 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена

Собранието го отфрли барањето за расправа за законот за амнестија за осудените за настаните од 27 април. Парламентарното мнозинство не го прифати барањето на ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секси мама ги наполни батериите – Дара Бубамара се јави гола од кревет/18+

Од:
До кого (е-маил):
Порака: