Бесплатен превоз во автобусите во Скопје


2 копии
21 копии

Ветерот денеска го расчисти загадувањето, но само привремено. Граѓаните се жалат на лошите последици кои ги трпат по здрвјето. Според скопјани, надлежните ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ветерот ги спаси скопјани од загадениот воздух. Благодарение на него граѓаните денес можат слободно да шетаат и да дишат воздух чие загадување е во граници на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

И во новата година Скопје е најзагаден град во Европа. Според податоци од европските мерни станици, Скопје и Тетово ја предводат листата најзагадени градови на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 124 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Македонија Талат Џафери, денеска оствари средба со потпретседателот на Европскиот парламент од Грција, Димитриос ...
сите 134 | | | веќе видена

Даут-пашин амам во Скопје беше местото каде се собраа за да одговорат на прашањето „Зошто Европа?“. Опкружен од сликите на Адем Кастрати, германскиот министер ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бесплатен превоз во автобусите во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: