Заев потврди дека го сменил името со само 17% поддршка од граѓаните

4 копии

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 204 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев потврди дека го сменил името со само 17% поддршка од граѓаните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: