Заев и Пендаровски свиреа на гитара на митингот во Охрид


Во недела одиме на голема победа! Победа за Stevo Pendarovski низ целата земја, победа за Коста во Охрид, победа за европска, безбедна и развиена Република ...
| | веќе видена | слични

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски не се согласува со предлог измени на законите за безбедносните служби со кои би се одзеле надлежности од шефот на ...
| | веќе видена | слични

Раби Седрак, бизнис аналитичар, основач на Балканска програма за интеграција и имиграција (БИИП) и претседател на Асоцијација на египетски бизнисмени во ...
| | веќе видена | слични

Пред граѓаните на Ново Село, вечерва кандидатот за Претседател Стево Пендаровски и кандидатот за Градоначалник на оваа општина ја претставија својата изборна ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев и Пендаровски свиреа на гитара на митингот во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: