Заев не открива што ако нема услови за кристално чисти избори


3 копии

„Треба да се заврши теренската проверка на избирачкиот список за да опстои обврската на сите политички чинители, како одговорни пред граѓаните дека се ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Повеќемесечните преговори за решавањето на политичката криза, "политички бомби" кои ги објавуваше Заев, вооружениот судир меѓу полицијата и вооружената група ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев денеска во Специјалното јавно обвинителство ги предаде материјалите кои ги поседува, а кои произлегуваат од прислушуваните ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Францускиот сатиричен неделник „Шарли Хебдо“ со текст на авторот Жан-Ив Ками се осврнува на случувањата околу земјава, за која се наведува дека се бори за влез ...
сите 1270 | | | веќе видена

Криминалната власт на СДСМ и ДУИ наместо зголемување на платите, граѓаните ќе добијат драстично зголемена цена на електричната енергија Граѓаните ги очекува ...
сите 607 | | | веќе видена

Во првите три дена од генералниот штрајк во цел јавен сектор платите на огромен број на работници во јавниот сектор кои работат во Градот Скопје, општините или ...
сите 374 | | | веќе видена

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, најави дека пензиите од 1 јануари ќе бидат зголемени за 19,1 отсто, што е најголемо зголемување. Тој објави и ...
сите 363 | | | веќе видена

Владејачката партија продолжува со соопштенија кои се надвор од здравиот разум и со обвинувањата од од типот „Мицкоски е крив за се“. Во денешното соопштение ...
сите 149 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска го прими надбискупот Пол Ричард Галагер, ватиканскиот секретар за односи со државите. var ai_block_div = ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев не открива што ако нема услови за кристално чисти избори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: