Заев од Стоби: Секогаш кога има пакет на „бомби“ кажуваме само дел од разговорот


4 копии

Сето тоа што сум го знаел, и сум го објавил на еден транспарентен начин, секојпат кажувајќи за сите детали, рече премиерот Зоран Заев одговарајќи на новинарско ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Екс-премиерот Никола Груевски кој избега во Будимпешта, се огласи повторно на Фејсбук и распали по Заев, откако периодов беше актуелен кога се појави на бизнис ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот премиер Никола Груевски на својот Фејсбук профил вчера објави нов пост кој се однесува на „бомбата“ за Мартин Нешковски, а која ја објави Ел Чека и ...
| | веќе видена | слични

Никола Груевски денеска на својот фејсбук профил објави статус со следнава содржина: ПОВЕЌЕТО СНИМКИ ГИ КРАТЕЛ, А СУДОТ ДОБИЛ САМО ТРЕТИНА ОД МАТЕРЈАЛОТ Заев ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Никола ГРУЕВСКИ НА ФБ: Заев вчера јавно во изјава потврди дека не само снимката поврзана со Мартин Нешковски, туку повеќето снимки кои и ги пушташе на јавноста ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот премиер Никола Груевски, а сега азилант повторно се јави од Будимпешта на Фејсбук и го обвини премиерот Зоран Заев дека „бомбите“ кои ги објавуваше ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Премиерот Зоран Заев одговарајќи на новинарско прашање за објавениот аудио разговор од страна на „Ел Чека„ во врска со убиството на Мартин Нешковски, вели дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вечерва во „24 анализа“ гостуваше Елвис Шаќири од институт за истражување и анализа на политики „Ромалитико“ кој што посочи дека годинава има зголемување на ...
сите 175 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 138 | | | веќе видена

Надлежните институции да ги расветлат сите случаи коишто се во тек и секако конечно по примерот и со Гордана Јанкуловска да завладее правдата и правото во ...
сите 92 | | | веќе видена

Во првите осум месеци на 2020 година до Министерството за внатрешни работи се поднесени 46 преставки за работата на полицијата, изјави вечерва министерот за ...
сите 100 | | | веќе видена

Родителите на деца во прво одделние реагираат на тоа како ќе одат децата на училиште од 8 и 30 до 11 и 3-0 кога тие тоа време се на работа. Тоа прашање го ...
сите 249 | | | веќе видена

„8 Септември“ пред финансиски колапс, персоналот на Инфективна се десеткува, „Козле“ се полни со мајки и деца заболени од корона вирусот. Во една реченица ...
сите 202 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев од Стоби: Секогаш кога има пакет на „бомби“ кажуваме само дел од разговорот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: