Реакцијата на Стоунс кога на видео снимка гледаше како спаси погодок за 11.2 милиметри (ВИДЕО)

Манчестер Сити го победи Ливерпул со 2:1 во дербито на 21-то коло во Премиер лигата, а после натпреварот она за што најмногу се зборува е шансата на „црвените“ ...
| | веќе видена | слични

Секоја земја посакува да има силна опозиција и посветена власт со здрав процес како во сите нормални и здрави земји, рече Заев на седницата во Собранието. Заев ...
| | веќе видена | слични

Останато

Залудни се обидите на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ преку неосновани кривични пријави да го блокираат напредокот на државата, се наведува во реакцијата на СДСМ на прес ...
сите 202 | | | веќе видена

Сама се си кажала...Јелена Крлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врење пласирал експлицитни матреијали во јавност, за ...
сите 166 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 61 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата, досега, се вакцинирани 2.925 деца. Денеска до 13 часот вакцинирани се 181 дете, соопшти Министерството за здравство. За време ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реакцијата на Стоунс кога на видео снимка гледаше како спаси погодок за 11.2 милиметри (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: