Презентација на Вториот извештај за активностите на СЈО


6 копии

Зошто СЈО и Катица Јанева не покренале процеси против ДУИ а ги имале бомбите кои сега излегуваат во јавност? Катица Јанева не заслужува втор мандат Намалена ...
| | веќе видена | слични

Адвокатот Јанаки Митровски јавно прашува кому не му се допаднала вчерашната емисија на 1ТВ која што сабајле била цензурирана односно избришана од каналот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Нов хаос настана околу СЈО по сите расправии околу амандманите и иднината на Обвинителството кои ги имаше до неодамна. – Имам позитивни сигнали дека Законот за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети вели дека не ги слушал, ниту сака да ги слуша снимките од разговорите кои ги објавува Ел Чека, а кои се однесуваат на функционери на ...
| | веќе видена | слични

Специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева се надева дека законот за јавно обвинителство брзо ке биде донесен и покрај отпорот на опозицијата за идниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако во извештајот на Европската Комисија законот за јавно обвинителство е веке апсолвирана работа, на терен работите никако да мрднат од мртва точка. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Времето утре пртепладне ќе биде сончево со умерена облачност, а попладне нестабилно со пороен дожд и грмежи, локално во форма на невреме со појава на град, ...
сите 249 | | | веќе видена

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 103 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Презентација на Вториот извештај за активностите на СЈО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: