Данев: Декларацијата за влез во НАТО не е ништо ново


5 копии

Претседателот на Владата на Република Македонија Зоран Заев, во придружба на владината делегација со Заменик претседателот во владата задолжен за европски ...
| | веќе видена | слични
3 копии
8 копии

ВМРО-ДПМНЕ ја поддржува Декларацијата за поддршка на пристапниот процес за членство на Македонија во НАТО, што собраниската Комисија за одбрана и безбедност ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во однос на Декларацијата за приклучување на Република Македонија во НАТО, би сакал да нагласам дека оваа декларација не е ништо ново, вели Драган Данев, ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Никола Димитриевски, поранешен член на обезбедувањето на ексдиректорот на Бирото за јавна безбедност, Митко Чавков, на денешното рочиште за 27 април на кое ...
сите 330 | | | веќе видена

Во Куќата на Уранија- МАНУ, свечено беше отворена изложбата на фотографии „По трагите на светите Кирил и Методиј”. На свеченоста, во името на организаторите, ...
сите 192 | | | веќе видена

Мора да се стави крај на црнилото во која што СДСМ со аболицираниот Зоран Заев ја зави Република Македонија. Оваа наметната власт не води битка за добробитта ...
сите 118 | | | веќе видена

д-р Весна Попоска Четирите предложени амандмани треба да им го оневозможат лускузот кој го имаа сите досегашни влади, на сите идни влади – спорот за името да ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Данев: Декларацијата за влез во НАТО не е ништо ново

Од:
До кого (е-маил):
Порака: