Денес на мени, задникот на Rihanna! (фото)

Пред неколку дена на интернет порталите се појавија провокативни фотографии на женски задник за кои странски извори тврдат дека наводно потекнуваат од “Instagram” профилот на Rihanna. Иако на профилот на пејачката повеќе ја нема споменатата фотка, тетоважата го говори токму спртивното...дека задникот навистина е на Riri. Поради фактот дека бунтовничката од Барбадос е голем љубител на тетоважите, а добро знаеме дека истата покрај многуте има направено и на задникот, беше само уште еден доказ дека станува збор за нејзина фотографија...Како и да е ништо што би не зачудило од неа!
| | веќе видена | слични

Зарем не забележала и почувствувала дека кожата ја пече. А, судејќи по оваа глетка таа останала предолго на сонце. Дали поради друштвото, музиката и убавата атмосфера или има некоја друга причина, зошто Тулиса Контоставлос, била на сонце повеќе отколку што треба. Пејачката гордо се сончаше во својот костим за капење кој ги истакнуваше нејзините облини и се ќе беше совршено се до моментот кога го покажа задникот. Фотографите веднаш го уловија моментот, на кој јасно се гледа дека Тулиса уживала на сонце повеќе од потребното. Трагите под нејзиниот задник јасно се гледаат. Сепак, тоа не и попречи во добрата забава.
| | веќе видена | слични

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 404 | | | веќе видена

Тоа што Христијан Мицкоски се обидува да го претстави носителот на криминалот и режимот, Никола Груевски уште еднаш потврдува: Антизападниот Христијан Мицкоски ...
сите 222 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 41 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде вратен во Македонија, истакна премиерот Зоран Зав во интервју за Алсат-М, посочувајќи на примерот со поранешниот хрватски премиер Иво ...
сите 104 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денес на мени, задникот на Rihanna! (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: