Спецификации на Samsung Galaxy J6 Plus: Дуален систем камери и огромна батерија


Новиот модел наводно ќе го користи Wear OS, наместо оперативниот систем Tizen. Паметните часовнци не се популарни како што беа пред неколку години, но тоа оваа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 86 | | | веќе видена

Американскиот секретар за одбрана Џим Матис ги отфри иранските обвинувања дека САД стојат зад нападот за време на една воена парада во текот на изминатиот ...
сите 32 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спецификации на Samsung Galaxy J6 Plus: Дуален систем камери и огромна батерија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: