Забранетата реклама на Serena Williams!

Иако во последно време не сме ја гледале многу на тениските терени, Serena Williams се појавува во најновата реклама за играта Topspin . Како тргнале работите изгледа дека нема повторно да ја гледаме Serena, бидејќи прикажувањето на оваа TV реклама е забрането поради премногу провокативниот изглед на тенисерската ѕвезда. Сите знаеме како изгледа Serena на теренот, а како изгледа во рекламата погледнете сами... :)
| | веќе видена | слични

Останато

Во интервју за „Курир“ претседателот на ПОДЕМ, Живко Јанкуловски вели дека договорот со Грција е навистина историски бидејќи со него Македонија и нејзиниот ...
сите 66 | | | веќе видена

Подобрување на бизнис регулативата и директен дијалог со приватниот сектор за надминување на предизвиците од даночните и кадрови политики врз ИКТ секторот во ...
сите 63 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Забранетата реклама на Serena Williams!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: