Забранетата реклама на Чарли Шин за Фиат (видео)

Од Фиат првично планирале да ја прикажат рекламата подолу за време на Супер бол, но наместо тоа се одлучиле за, сега веќе славната „Заведување“ со прекрасната Катринел Менгиа. На крајот сепак „нѐ почестија“ и со рекламата „Куќен притвор“ која била премногу контроверзна за настан како Супер Бол. „Куќен притвор“ е одлична реклама, но далеку од контроверзна, иако базирана на однесувањето на Чарли Шин. Во видеото славниот актер ужива во „куќниот притвор“ со многу девојки и секако со Фиат 500 Абарт...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот министер за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас, денеска изјави дека ќе го тужи својот некогашен колега од владата на Ципрас, ексминистерот ...
сите 386 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 367 | | | веќе видена

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш има порновидео со Јелена Карлеуша, а пејачката е подготвена да му плати 300 илјади евра за да не го објавува, пишуваат ...
сите 223 | | | веќе видена

 Интервентни мерки против загадувањето на воздухот генерално се почитуваат на целата територија на општина Аеродром, покажува вонредниот надзор градилиштата, ...
сите 197 | | | веќе видена

Договорот од Преспа ќе помине во парламентот бидејќи премиерот Алексис Ципрас ќе има доволно мнозинство, а потоа дури и да има нова влада, предводена од ...
сите 437 | | | веќе видена

За разлика од минатата година, кога во главно гледавме смартфони со исечок на горната страна од екранот, оваа година конечно телефоните нема да имаат ниту ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Забранетата реклама на Чарли Шин за Фиат (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: