За да сами си произведувате струја ви требаат 6.000 евра

2 копии

Токму промоцијата на енергетската ефикасност и обновливите извори на енергија и едукацијата на населението е основна цел на Инфо центарот на Агенцијата за ...
| | веќе видена | слични

Останато

ОСОМНИЧЕНИОТ ЗА УБИСТВОТО ВО КОЧАНИ ЗАВРШИ ВО ПРИТВОР Притвор од 30 дена доби осомничениот за убиство на жена во Кочани со над 40 убоди од нож. Основниот суд ...
сите 61 | | | веќе видена

Се знаеше и од порано, само секој ден станува се појасно дека Ковачевски не е дораснат за функцијата премиер на Македонија, напиша на Фејсбук, поранешниот ...
сите 43 | | | веќе видена

Скопското обвинителство донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 37-годишен скопјанец за тешка телесна повреда од член 131 став 3 од Кривичниот ...
сите 91 | | | веќе видена

Во заедничката декларација на Г20 се избегна директната и остра критика кон Москва за војната со Украина. Украина, која не беше претставена на самитот, не беше ...
сите 36 | | | веќе видена

На магистралниот пат Гостивар-Кичево, во непосредна близина на УО„Панорама“ од 10:25 часот, сообраќајот ќе биде во прекин само за товарни моторни возила (ТМВ). ...
сите 161 | | | веќе видена

Претседателот на државата Стево Пендаровски денеска го прими министерот за одбрана на Република Словенија, Марјан Шарец, кој престојува во официјална посета на ...
сите 303 | | | веќе видена

Мајка пријавила дека соседот ја соблекол и ја допирал нејзината малолетна ќерка. - На 25.09.2023 во 12.10 часот во Полициската станица Кисела Вода, 40-годишна ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За да сами си произведувате струја ви требаат 6.000 евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: