Netflix тестира реклами кои ќе се појавуваат помеѓу две епизоди од серијата која ја гледа корисникот


После пријавата од страна на повеќе корисници минатата недела, Netflix оваа недела потврди дека тестира прикажување на реклами при преминувањето од една на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Netflix тестира реклами кои ќе се појавуваат помеѓу две епизоди од серијата која ја гледа корисникот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: