Wizzair ќе лета и вo зимскиот период од Скопје до Барселона и од Охрид до Лондон

Авиокомпанијата „Виз ер“ реши да ги надгради линиите од Скопје и од Охрид до три европски дестинации, од сезонски во целогодишни. Така, од Скопје до Барселона ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

На 15 јули граѓаните одбираат нова развојна економија, одбираат парите уште повеќе да завршуваат во нивните буџети, за да биде уште подобро за сите, истакна ...
сите 344 | | | веќе видена

Влијанијата и однесувањата од „техничките“ кадри во МВР го покажаа старото лице на опозициската партија и токму затоа јавноста со право има впечаток дека се ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Wizzair ќе лета и вo зимскиот период од Скопје до Барселона и од Охрид до Лондон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: