WhatsApp воведе систем што има клуч за чување тајни пораки


Престолнината со супер високи облакодери, Дубаи, наскоро ќе добие уште еден таков грандиозен објект.Државната инвестициска компанија „Дубаи холдинг” објави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Екс министрите Гордана Јанкуловска, Миле Јанакиески и Блерим Беџети, но и екс премиерот Никола Груевски и други функционери во МВР можеа да се слушнат во 25те ...
сите 278 | | | веќе видена

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

WhatsApp воведе систем што има клуч за чување тајни пораки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: