Вујовиќ: Македонија може да има големи проблеми

Избраниците на селекторот Раул Гонзалез триумфираа над Јапонија (38:29), со пофалби за нашата селекција, но насочува дека не треба да се базира играта само врз ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вујовиќ: Македонија може да има големи проблеми

Од:
До кого (е-маил):
Порака: