Вучиќ за малку ќе заплачеше на утринска емисија во живо - ова многу го погоди


Српскиот претседател Александар Вучиќ гостуваше на утринската програма на телевизџија Пинк, каде зборуваше на различни теми. Тој посочи дека грешките ќе ги ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

За време на расправата во црногорскиот Парламент поедини пратеници упатиле закани до претседателот на Србија, Александар Вучиќ. Пратеникот на опозициониот ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 164 | | | веќе видена

Пред три дена заврши во притвор а заедно со останатите обвинети за 27 април беше на сослушување . Од затворот во Шутка Владимир Атанасовски екс директорот на ...
сите 96 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 228 | | | веќе видена

Да се формира независно тело кое ќе ја расчисти најновата афера со прислушувањето на обвинителите – бара опозицијата. ВМРО-ДПМНЕ предлага таквото тело да биде ...
сите 128 | | | веќе видена

Двојно поскапи цени за паркинг во Скопје во услови на зголемена загаденост. Онаму каде што сегашната цена изнесува 35 ќе се плаќа 70 денари, зоните каде што се ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вучиќ за малку ќе заплачеше на утринска емисија во живо - ова многу го погоди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: