„Бизнис раст со е-трговија“ – тема на Втората годишна конференција за е-трговија

5 копии

На 25 октомври 2019 год, во Скопје ќе се одржи Втората годишна конференција за е-трговија под наслов „БИЗНИС РАСТ СО Е-ТРГОВИЈА“ во организација на ...
| | веќе видена | слични

Во октомври ќе се одржи Втората годишна конференција за е-трговија во Македонија На 25 октомври 2019 год, во Скопје ќе се одржи Втората годишна конференција за ...
| | веќе видена | слични

На 25 октомври 2019 год, во Скопје ќе се одржи Втората годишна конференција за е-трговија под наслов „Бизнис раст со е-трговија“ во организација на ...
| | веќе видена | слични

На 25 октомври 2019 год, во Скопје ќе се одржи Втората годишна конференција за е-трговија под наслов „БИЗНИС РАСТ СО Е-ТРГОВИЈА“ во организација на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Деновиве со ФБ статус министерот за надворешни работи Димитров порача дека кај него има чувство на бес и апатија заради криминалните димензии на случајот ...
сите 266 | | | веќе видена

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева до 14 часот треба да одлучи дали обвинителите Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски ќе бидат изземени од предметот ...
сите 164 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 117 | | | веќе видена

Но постои и дополнителен мотив, по се изгледа личен мотив кај портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов за да така отворено лаже и да манипулира за овој случај. ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Бизнис раст со е-трговија“ – тема на Втората годишна конференција за е-трговија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: