Детална метео анализа за туристичките центри: Струга, Охрид, Преспа и Дојран

5 копии

Под влијание на висок воздушен притисок и на релативно стабилна, суво и топла воздушна маса од југ, односно од северните предели на Африка времето во текот на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Попладнево времето во земјава нестабилно, наместа со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, особено на североистокот од земјава. Во моментов, како што ...
| | веќе видена | слични
14 копии
22 копии

Денес попладне на места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, локално во форма на краткотрајно невреме со силен ветер. Повеќе услови за ...
| | веќе видена | слични
19 копии
повеќе

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Детална метео анализа за туристичките центри: Струга, Охрид, Преспа и Дојран

Од:
До кого (е-маил):
Порака: