Време: Променливо со можен сахарски жолт дожд

39 копии
повеќе

Останато

Одработувањето за Зоран Заев и прикривањето на неговите криминали не се нови обврски во агендата на Вилма Русковска.Пред да го заштити во случајот “Рекет”, ...
сите 90 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 147 | | | веќе видена

Обвинителката Лиле Стефанова на денешното рочиште за Рекет во кривичниот суд откри многу интересни детали за предметот Империја. Таа тврдеше дека нејзината ...
сите 228 | | | веќе видена

Твитер-објава од 2012 година и цртан филм од 2017 година на, според многумина – бизарен начин ја предвиделе смртта на поранешниот кошаркар Коби Брајант. – Коби ...
сите 216 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од медицинска сестра со заштитна облека и маска за лице, во кое се вели дека има околу 90.000 заразени од коронавирусот во ...
сите 118 | | | веќе видена

Каков отпад се увезува во земјава, колку е ефикасна контролата на тоа што влегува, кој ја има најголемата одговорност, дали повеќе извезуваме или увезуваме и ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Време: Променливо со можен сахарски жолт дожд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: