Арсовски: СДСМ под превезот на референдумот склучи 7.5 милионски договори во 4 очи!


5 копии

Веќе повеќе пати видовме дека оваа власт е тотално корумпирана. Не може поинаку да се објасни фактот дека истите се прават дека не знаеле оти после 30-ти ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии

Корумпираната власт на СДСМ ги остави учениците без книги и учебници. Освен сомнеж за сериозен криминал, нема друго објаснување за оставањето на учениците да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Нема ден да помине, во оваа криминогена влада предводена од Зоран Заев, а да не излезе нов скандал и сомнежи за криминал, порача Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ако не победи кандидатот на СДСМ за претседател, Стево Пендаровски, спремен сум да разговарам со опозицијата за предвремени парламентарни избори, рече Зоран ...
сите 242 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 175 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Арсовски: СДСМ под превезот на референдумот склучи 7.5 милионски договори во 4 очи!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: