Сопружници физички нападнати од нивен роднина

4 копии
3 копии
5 копии
5 копии

Четиригодишно дете од Скопје вчера ја повредило раката при затворање на предната врата на автобус на ЈСП. Детето било пренесено во Градската болница при што му ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Четири годишно дете се здобило со тешки повреди на раката кога при затворање на предната врата на автобус на ЈСП, му била приклештена десната рака. Детето со ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Во нападите на бомбаши самоубијци во цркви и луксузни хотели на Велигден , биле убиени 253 ,а не 359 лица. До сега службената бројка на загинати беше 359 лица, ...
сите 524 | | | веќе видена

Донациите собрани за обнова на Богородичната црква во Париз, според првичните проценки, далеку ги надминуваат трошоците за поправка. Од минатата недела, кога ...
сите 105 | | | веќе видена

Голем пресврт во политичкото расположение на скопјани по само година и пол од последните локални избори. Вака би можело да се опише она што се случи во првиот ...
сите 334 | | | веќе видена

Пред да започне состанокот со севернокорејскиот лидер Ким Јонг Ун и рускиот претседател Владимир Путин, неколку детали го привлекоа вниманието на новинарите. ...
сите 168 | | | веќе видена

Полицијата привела едно лице во гласачко место во кумановското село Тромеѓа кое го фотографирало гласачкото ливче, информираат од Општинската изборна комисија ...
сите 156 | | | веќе видена

Почна пријавувањето на болните и изнемоштени лица, кои во првиот круг на претседателските избори биле спречени да се пријават во Општинската изборна комисија. ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопружници физички нападнати од нивен роднина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: