ПЛАТА ДО 35.000 ДЕНАРИ: Се бараат возачи со Б категорија, искуство не е потребно

ДОМИНОС ПИЦА поради отварање на нов ресторан вработува доставувачи со сопствено возило. Потребни квалификации: Завршено средно образование Со или без претходно ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје објавува повик за избор на најповолен понудувач за набавка на интегриран софтвер за управување со човечки ресурси. Главни цели за набавката ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 164 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 186 | | | веќе видена

Скопје е на врвот во Европа и петти најзагаден град во светот. Позагадени од нашиот главен град вчера беа единствено градовите Лахор во Пакистан, Калкута и ...
сите 92 | | | веќе видена

Да се формира независно тело кое ќе ја расчисти најновата афера со прислушувањето на обвинителите – бара опозицијата. ВМРО-ДПМНЕ предлага таквото тело да биде ...
сите 323 | | | веќе видена

Република Македонија не била во поголема правна провалија од осамостојувањето до денес. Црнилото во кое е втурната државата резултира со Кацарска судство и ...
сите 264 | | | веќе видена

Еден француски пар, веројатно воден од паролата “водете љубов а не војна“, дал свој “допринес“ на протестите против францускиот претседател Емануел Макрон и ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПЛАТА ДО 35.000 ДЕНАРИ: Се бараат возачи со Б категорија, искуство не е потребно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: