(Видео) Турската јавност вознемирeна од постапката на татко кој ја возел ќерка си врзана за комбе

3 копии

Социјалните мрежи во Турција се преплавени со коментари на корисници, предизвикани од снимка каква што ретко се гледа. Татко е снимен како вози комбе, на кое ...
| | веќе видена | слични

Во центарот на Охрид граѓаните беа сведоци на уште еден настан кој повторно се коментира низ чаршијата. Неодамна со возило на Брза помош во градот се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Моментната „војна на зборови“ помеѓу Иран и САД има многу сличности со онаа од 2017 година, кога американската администрација ја користеше истата стратегија ...
сите 180 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 263 | | | веќе видена

Во ЈЗУ Центар за јавно здравје регистрирани се шест новозаболени од мали сипаници од кои две се бебиња под шест месеци, останатите четворица се возрасни на 31 ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Турската јавност вознемирeна од постапката на татко кој ја возел ќерка си врзана за комбе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: