Одлична израелска серија на Pickbox: „Летот на јунаците“ (“When Heroes Fly”) – Колку сила е потребна за да се изборите за тоа што го сакате?

Драматичната трилер-серија „Летот на јунаците“ ( “ When Heroes Fly”) е инспирирана од еден од најпродаваните израелски писатели на романи, Амир Гатфројнд, а ...
| | веќе видена | слични

Останато

Работодавачите во чии компании работеле повредените или загинатите во сообраќајната несреќа кај Ласкарци треба овие случаи да ги пријават во Државниот ...
сите 205 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст“ што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одлична израелска серија на Pickbox: „Летот на јунаците“ (“When Heroes Fly”) – Колку сила е потребна за да се изборите за тоа што го сакате?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: