Вотсон: Алонсо има 32 милиони причини за останување

5 копии

Фернандо Алонсо можеби кај љубителите на Формула 1 моментлно има статус на маченик поради очајниот болид на МекЛарен кој го има на располаање, но животот ...
| | веќе видена | слични
13 копии
2 копии

Поранешниот светски првак во Формула 1 Фернандо Алонсо не постигна договор со Порше за да вози на „24 часа Ле Ман“ следната година. Со демант денеска се огласи ...
| | веќе видена | слични

Двократниот шампион, Фернандо Алонсо ќе ја пропушти трката низ улиците на Монако за да се испроба во Индикар серијата и тоа на легендарната Индијанаполис 500. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вотсон: Алонсо има 32 милиони причини за останување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: