СОЧИ- „Место каде олимпијците тренираат и се сексаат“


ВИДЕО: СОЧИ- „Место каде олимпијците тренираат и се сексаат“ Веројатно многумина замислуваат како е во Олимпиското село во Сочи... Конечно, една американска телевизија доби дозвола да ѕирне што таму се сличува... Иако телевизискиот прилог е вистинска зезанција, мошне брзо стана хит на интернет, а еве и зошто! Како изгледа кога новинарите ќе го посетат Олимпиското село каде што живеат повеќе од 2.500 олимпијци? Тоа се прашува екипата на шегобијниот портал Onion, која заинала на местото на настаните и снимила како олимпјците се сексаат каде што ќе стигнат. Но, сето тоа сега е пародија на спортистите кои се нашле во Русија, а како тоа изгледа, погледајте го видеото. Сигурно ќе ве насмее и шокира!
| | веќе видена | слични
2 копии

На интернет се појавило видео од волк, кој слободно се шетал низ ходниците на една од зградите во Олимпиското село во Сочи. Кејт Хансен, која е дел од Американскиот олимписки тим, ја поставила снимката на Јутјуб и Твитер со коментар: "Сигурна сум дека ова е волк кој се шета низ мојот ходник во Сочи". Дали навистина станува збор за волк или пак некоја раса на куче кое има таков изглед, не може да се потврди со сигурност. Овогодинешната Олимпијада во Сочи ја обележаа вести за напуштени кучиња, кои го преплавиле градот и биле усмртени. Американскиот Олимписки натпреварувач во скијање, Гас Кеворти, веќе организирал акција за спасување на напуштените кучиња, кои сака да ги одведе во САД и да им најде дом. Можеби и "волкот" од снимката, на крајот ќе заврши како домашно милениче на некој од олимпијците
| | веќе видена | слични

Американката на Твитер едноставно напишала: „Волк во мојот ходник?!“. Новинарите во Сочи се обиделе да дознаат нешто повеќе од Хансен, но засега се уште нема коментари дали е ова некоја шега или видеото е автентично.
| | веќе видена | слични

Американката Кејт Хансен која се натпреварува со санкање на својот профил на Твитер во коментарот под видеото напиша: -Волк во мојот ходник?!? Новинарите во Сочи веднаш се обидоа да дознаат нешто повеќе за видеото токму од Американката Хансен , но засега нема коментар дали се работи за некоја измама и дали видеото е автентично.
| | веќе видена | слични

Американската репрезентативка во сакање Кејт Хансен непријатно се изненади кога виде дека во ходникот, веднаш пред нејзината соба, во олимпиското село прошета непоканет гостин на четири нозе.
| | веќе видена | слични

Веројатно повеќето од вас си замислувате што и како се случува во Олимпиското село во Сочи, па сега, со видеото кое ви го пренесуваме подолу, можете да ѕирнете и „во живо“ што се случува таму. Иако прилогот е вистинска сензација, доста брзо стана вирален на интернет. Како изгледа кога новинарите ќе го посетат Олимпиското село во Сочи каде живеат олимписките натпреварувачи? Тоа се праша и екипата од откачениот мајтапџиски портал Onion, па во нивни стил направија една таква „репортажна“ претстава што и како се случува во споменатото место. И имаа што да видат – олимпијците се „онадат“ каде ќе стигнат! Повеќе – на видеото подолу. Сигурно добро ќе се насмеете.
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ партијата заштитник на криминалот се уште молчи и не кажува кога нивните пратеници кои се обвинети во судски процеси ќе покажат морална одговорност ...
сите 234 | | | веќе видена

Александар Ношпал, македонскиот моден дизајнер деновиве е заплиснат со бројни коментари и комплименти поради извонредниот фустан којшто го изработи за Тамара ...
сите 192 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 159 | | | веќе видена

Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх во "аферата Ибица" и натаму е мистерија, иако веќе со денови на социјалните мрежи кружи ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СОЧИ- „Место каде олимпијците тренираат и се сексаат“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: