Волчица му заигра на Латас во скут

Новинарот ја прифати играта на танчарката - и го одврза горниот дел од провокативната долна облека и и вметна банкнота во евра во нејзиното бујно деколте. Само неколку часа по интервјуто на премиерот Никола Груевски во вестите на телевизија А1, кои се емитуваат секој ден под отворено небо пред владата, во популарната емисија „Кој те шиша“ на Жаре Берберот, контроверзната танчарка позната под прекарот Волчица имаше провокативна средба со новинарот Драган Павловиќ-Латас. Во средина на шоуто на телевизија Сител, разголената танчарка изведе специјална точка и додека се качуваше на поставената шипка во студиото и изведуваше еротски егзибиции, Латас со голем интерес, блажена насмевка на лицето и со дискретни аплаузи го следеше провокативниот танц на Волчица. Во еден момент раскошната танчарка се оддели од шипката и на коленици доползи до видно изненадениот Латас и почна да му ги откопчува копчињата на кошулата. Изненаден, по некое време тој ја прифати нејзината игра, и го одврза горниот дел од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Британската премиерка Тереза ​​Меј изјави дека обидите на некои пратеници да го одложат излегувањето на земјата од ЕУ, користејќи парламентарни процедури, не ...
сите 188 | | | веќе видена

Претпладне ќе има врнежи од дожд и снег и на пониските места, а ќе бидат пообилни во источните делови. Попладне облачноста делумно ќе се намали и врнежите ...
сите 184 | | | веќе видена

Грчкиот парламент денеска ја почна дебатата за Договорот од Преспа, со кој треба да се стави крај на 27-годишниот спор за името помеѓу Грција и Македонија и ...
сите 64 | | | веќе видена

Укината е забраната за сообраќај за тешки товарни возила на патниот правец Струга – граничен премин Ќафасан. Од ЈП Македонија пат информираат дека забраната е ...
сите 225 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 127 | | | веќе видена

Во Мала Преспа традиционално сите села фpлаат крcт во Преспанското Езеро. Ниту студенoто време ниту, пак, уште поcтудената вода не ги спречи повеќето верници ...
сите 202 | | | веќе видена

Секс скандалот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш никако не стивнува, но во меѓувреме не стивнуваат и новите имиња од српската сцена со кои што Оњен имал ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Волчица му заигра на Латас во скут

Од:
До кого (е-маил):
Порака: