(ВИДЕО) ВОЈСКАТА НЕ МОЖЕ НИШТО ДА ЈА ИЗНEНАДИ: Ова видео ќе ви докаже дека не е така

Војската е секогаш подготвена. Секој момент е подготвена да реагира. И тоа веднаш. Но, не и овој војник. Тој очигледно залутал, После овој тест, веројатно ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

По завчерашните два инцидента во КПУ „Скопје“ и констатираните пропусти во безбедносните протоколи на затворот, директорот Ѓоко Котевски најави дека ќе поднесе ...
сите 477 | | | веќе видена

Апелирам до сите оние кои што се залагаат за правда и право, за сите оние што сакаат вистинско обединување во Република Македонија, за сите оние кои што сакаат ...
сите 249 | | | веќе видена

Семејството Шаулиќ денес, ден по погребот, го посети местото каде почива кралот на народната музика, неговиот гроб во Алејата на заслужни граѓани на Новите ...
сите 221 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Расправата за барањето за одземање на имунитетот на Вељаноски,  поднесено од Одделението за организиран криминал и корупција при скопскиот Кривичен суд поради ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) ВОЈСКАТА НЕ МОЖЕ НИШТО ДА ЈА ИЗНEНАДИ: Ова видео ќе ви докаже дека не е така

Од:
До кого (е-маил):
Порака: