Диета со мед: За три дена изгубете 3 килограми


Ваквиот начин на исхрана ќе ви помогне да го исчистите телото од отрови и маснотии, а веќе по една недела ќе забележите намалување на апетитот. Ако треба да ...
| | веќе видена | слични

Летото е период кога сите сакаме да се разладиме со диња или лубеница, но најголемиот проблем е како да ја избереме најсочната.Еве неколку совети како да ...
| | веќе видена | слични

Според официјалните прописи, оние кои ќе решат летово да патуваат на одмор во Грција не смеат да внесуваат одреден вид на храна. Дозволено е со себе да носите ...
| | веќе видена | слични

За сите кои сакаат ова лето да го поминат во малиот рај Хрватска, ви нудиме листа на цени за да знаете колку ќе ве чини годинава задоволството. Цените на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Брокулата како што е познато е една од најздравите намирници на светот. Таа е богат извор на витамини и минерали, а името и доаѓа од италијанскиот збор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Негативен е резултатот за коронавирус на лицето кое на 22 февруари се вратило од Италија во Струмица, а во болничка изолација е возачот на комбето со кое ...
сите 400 | | | веќе видена

Со маршот за правда упативме порака дека ја завршивме работата до крај, дека извршната и парламентарната власт ја завршија работата, а сега народот по ...
сите 299 | | | веќе видена

Информациите дека Јавното обвинителство отворило предмет против Јово Вангеловски заради тоа што намерно држел предмети во фиока, уште еднаш ја потврдува ...
сите 74 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 69 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи (МВР) и Јавното обвинителство (ЈО) да покренат постапки за одговорноста за рушењето на фасадите и други делови на објекти ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Диета со мед: За три дена изгубете 3 килограми

Од:
До кого (е-маил):
Порака: