Водителката на „Парови“ си даде отказ од телевизија – ова е причината

Водителката на „Парови“, Бојана Ристивојевиќ дала отказ на „Хепи“ телевизија поради несогласувања со сопствениците. Бојана со години е заштитно лице на ...
| | веќе видена | слични

Водителакта Наташа павловиќ веќе со години важи за едно од омилените ТВ лица во Србија, а иако долго време е присутна на екраните, за приватноста ретко зборува ...
| | веќе видена | слични

Една од најсаканите српски водителки е Тамара Грујиќ, која во својата емисија помага на оние семејства на кои им е најпотребно. on Nov 27, 2018 at 4:49pm ...
| | веќе видена | слични

Водителката на „ТВ Хепи“ Бојана Ристивојевиќ тргна од дома на работа во раните утрински часови и не не ни помислуваше дека големо изненадување ќе ја чека крај ...
| | веќе видена | слични

Кога сте дел од јавниот свет постојано сте под будното око на камерите, а пред нив за оние кои ве гледат и следат треба секогаш да сте средени, позитивни, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Водителката на утринската програма на Сител, „Ја сакам Македонија”, Елена Стојановска, на социјалните мрежи сподели видео од пред 20. години додека водела ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 226 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Водителката на „Парови“ си даде отказ од телевизија – ова е причината

Од:
До кого (е-маил):
Порака: