Водителката на која во сообраќајна несреќа автобус и ја откина раката се враќа на ТВ екраните

Водителката на „Ново утро“ на „Пинк ТВ“, Деа Ѓурѓевиќ пред неколку месеци настрада во сообраќајна несреќа кога автобус и ја откина раката. Деа на ТВ екраните ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Водителката на „Пинк“, Деа Ѓурѓевиќ успешно води битка со здравјето уште од месец февруари, кога ја удри автобус и ја откина раката. Откако здравствената ...
| | веќе видена | слични

Водителката на „Пинк“, Деа Ѓурѓевиќ, која доживеа страшна несреќа на почетокот на годината e на чекор до целосно опоравување. Лекарите велат дека треба да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 172 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Довербата во процесот на проширување на ЕУ ќе настрада ако не почнат веднаш преговорите за пристапување на Северна Македонија и Албанија, изјави на ...
сите 146 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 53 | | | веќе видена

Успехот на најновата серија HBO, “Чернобил”, резултираше со зголемен број на туристи.Уништениот и напуштен град е се повеќе привлечен за туристите, но сега ...
сите 59 | | | веќе видена

Главните сојузници на САД ја притиснаа администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп да дадат поконкретни докази со кои ќе може точно да се поврзе ...
сите 111 | | | веќе видена

Близок соработник на бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов вели дека сите луѓе што живеат на потегот од Охридското езеро до Несебар и Варна се ништо ...
сите 112 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Водителката на која во сообраќајна несреќа автобус и ја откина раката се враќа на ТВ екраните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: