Водителка на временска прогноза брутално нападнала своја колешка при што ѝ нанела повреди на черепот

3 копии

Водителка на временска прогноза на американска телевизија е уапсена откако таа ја нападнала колешката која го води дневникот на истиот канал, притоа ...
| | веќе видена | слични

Русија била шокирана од страшното злосторство кога Сара Загидулина се нашла на мета на поранешната девојка на своето момче Игор, Александра Дулесова и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Таткото на двете деца кои живеат во станот во ТЦ „Скопјанка“ каде беа пронајдени искористените пелени, кои беа причина за евакуација на целата зграда, досега ...
сите 170 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 125 | | | веќе видена

Скопскиот градоначалник Петре Шилегов направил кривично дело за кое се оди во затвор, со тоа што узурпирал државно земјиште на националниот парк Маврово, кое ...
сите 21 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Водителка на временска прогноза брутално нападнала своја колешка при што ѝ нанела повреди на черепот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: