Внесете радост во домот: Направете сами најубави цветни украси од хартија (видео)


Доколку трагате по детали кои во момент ќе ви го подобрат расположението, овие шарени цветови од хартија се вистинскиот избор. Погледнете го прилогот:
| | веќе видена | слични

Тоа и му успеа. Неговиот авион летал 68,8 метри. Претходно имал направено уште стотици други авиони, кои не отишле толку далеку. Collins им објасни на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Двајца илегални мигранти од Сирија украле автобус во Цетинград, Карловац во Хрватска и повеќе од половина час им бегале на полицајците додека овие со неколку ...
сите 75 | | | веќе видена

Охрид, 26. септември 2018 (ИНПРЕС) – На крстосницата од улиците „Нада Филева“ и „Аргир Маринчев“ во Охрид, вчера се случи сообраќајна незгода во која е потешко ...
сите 214 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Внесете радост во домот: Направете сами најубави цветни украси од хартија (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: