Внесете новогодишна магија во вашиот дом со неколку трикови!


Од денес ќе имате ас во ракавот, затоа што пеглата можете да ја исчистите со помош на само три таблети парацетамол. Во видеото е прикажана деталната постапка.
| | веќе видена | слични

Ако мачите мака со парите, се прашувате кога и вам ќе ви тргне во живтот, пробајте со овие трикови. Многумина тврдат дека функционира. Фенг шуи е древна ...
| | веќе видена | слични

Има луѓе кои не можат да дочекаат да дојде 1-ви декември, за во својот дом да создадат новогодишна атмосфера, но има и такви кои за тоа го чекаат последниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 129 | | | веќе видена

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов на 28 декември, во 12 часот, ќе има редовно годишно обраќање пред пратениците во Собранието. Известувањето ...
сите 113 | | | веќе видена

Италијанскиот премиер Џузепе Конте потврди дека младиот новинар Антониo Мегализи им подлегнал на повреди здобиени за време на нападот на божиќниот панаѓур во ...
сите 130 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски синоќа ја посети Виница, од каде што порача дека граѓаните се незадоволни од власта. Му се пожалиле дека лебот ...
сите 379 | | | веќе видена

Потпретседателката на Собранието и копретседавач на Интерпартиската парламентарна група за интеграција, помирување и реформи Фросина Ташевска Ременски за МИА ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Внесете новогодишна магија во вашиот дом со неколку трикови!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: