ВМРО-ДПМНЕ: Заев станува ризик по регионалната безбедност и срам за секој Македонец


2 копии

Внесувањето на знамето на туѓа држава во кабинетот кој треба да му припадне на Претседателот на Собранието е срамен и недостоен чин, но уште посрамен и ...
| | веќе видена | слични

- За да нема вакви недостојни акти со кои се понижува државноста, ВМРО-ДПМНЕ му ја понуди поддршката на Заев, доколку ја одбие тиранската платформа и уцените ...
| | веќе видена | слични
4 копии

ВМРО-ДПМНЕ денеска оценува дека внесувањето знаме на туѓа држава во Kабинетот на Претседателот на Собранието е срамен и недостоен чин, а уште посрамно, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Уценетиот криминалец Зоран Заев го газеше македонскиот Устав и ги прогласуваше македонските граѓани за терористи со цел да обезбеди поддршка за да го внесе ...
| | веќе видена | слични

Правдата ќе ги стигне сите оние како Жерновски, Заев,  Шекеринска и сите останати кои одработуваат против Македонија и за тоа ќе одговараат. Свесни за ...
| | веќе видена | слични
4 копии
16 копии
2 копии

Кабинетот на претседателот на Собранието на Република Македонија е преазен и, како што се дознава, го чека влегувањето на новоизбраниот претседател, Талат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најмалку 217 лица загинаа, а десетици се водат за исчезнати во катастрофалниот земјотрес што го погоди Мексико. Првично беше соопштено дека во земјотресот, кој ...
сите 162 | | | веќе видена

Владите што сакаат да им служат на своите граѓани се отворени. Тие не се кријат. Тие откриваат, размислуваат и создаваат со граѓаните. Треба да ги искористиме ...
сите 202 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Заев станува ризик по регионалната безбедност и срам за секој Македонец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: