ВМРО-ДПМНЕ: Заев е цунами кое создава економски и политички пустош


11 копии
6 копии
4 копии

Зоран Заев е сериозна закана по Република Македонија, која мора да биде совладана, велат денеска од опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Оттаму истакнуваат дека срамниот ...
| | веќе видена | слични

Демократската Фракција на ВМРО ДПМНЕ и сите чесни и искрени вмровци се згнасени од вчерашната изјава на неглетиминиот и наметнат лидер Мицкоски како и од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зоран Коте Заев ја брише Македонија, македонската култура, традиција и историја, создавајќи нова творба со која што се негира континуитетот на македонската ...
| | веќе видена | слични

Зоран Заев и Никола Димитров се обврзаа пред Грција до темел да го сменат ликот на Македонците преку промена на Уставот на Република Македонија. Според член 4 ...
| | веќе видена | слични

Зоран Коте Заев ја брише Македонија, македонската култура, традиција и историја, создавајќи нова творба со која што се негира континуитетот на македонската ...
| | веќе видена | слични
9 копии
повеќе

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 230 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 51 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 129 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Заев е цунами кое создава економски и политички пустош

Од:
До кого (е-маил):
Порака: