Георгиески во увид на градежните активности низ Охрид

2 копии
5 копии
2 копии

Во просториите на ВМРО-ДПМНЕ ОК Охрид денес се одржа прес-конференција на која говореше портпаролот Перчо Божиновски. „СДСМ и в.д. градоначалникот Константин ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Охрид, 7. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Вршителот на должност градоначалник на Охрид Константин Георгиески оствари средба со градоначалникот на општина Ѓорче Петров ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вршителот на должноста градоначалник на Охрид Константин Георгиески ги повлече од дневен ред на денешната седница на Советот на општината точките што се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 128 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 216 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Георгиески во увид на градежните активности низ Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: