ВМРО-ДПМНЕ: Министерот бира судии оти СДСМ така сакаше

2 копии
2 копии

Утре на 18 јули 2011 Михајло Маневски и ВМРО-ДПМНЕ ќе му го зададат и последниот удар на македонското судство од страна на овој владин состав. Утре на Судскиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Тивкото мнозинство одбра и неговиот избор громогласно одекна, власта во Охрид доби жестока изборна шлаканица од охриѓани затоа што им е доста од изневерени ...
сите 891 | | | веќе видена

Претседателот на Државната изборна комисија, Александар Даштевски оцени дека изборите во однос на првиот круг се успешни. Тој изјави дека излезноста на ...
сите 643 | | | веќе видена

ЗАЕВ УПАТИ ПИСМО ДО ЧЛЕНОВИТЕ Писмото на премиерот Зоран Заев испратено до членството на СДСМ два дена по од локалните избори, во кои владеачката партија ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Министерот бира судии оти СДСМ така сакаше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: