Спасовски „загубил“ во својата населба?


5 копии

Стево Пендаровски загуби. Пендаровски зад кого застанаа СДСМ и ДУИ загуби во Скопје, Битола, Прилеп, Охрид, Велес, Штип, Кавадарци, Гевгелија и во уште ...
| | веќе видена | слични

Кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова на својот твитер профил напиша дека на утрешната дебата ќе го подучи нејзиниот противкандидат Стево ...
| | веќе видена | слични
3 копии
8 копии

Гордана Сиљановска Давкова победи во 47 општини во Република Македонија. ВМРО-ДПМНЕ е победник на овие избори, поразена е коалицијата на власт предводена од ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Се чудам од каде смрдеше рибата?! Народот ќе ви ја испорача „Метлата" на 5 мај!, напиша на Твитер Гордана Сиљановска-Давкова откако вчера на трибина Заев ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спасовски „загубил“ во својата населба?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: