ВМРО-ДПМНЕ: Богоевски да се тестира за дрога, Заев да му побара оставка


2 копии

Павле Богоевски нема веќе никаков кредибилитет да биде пратеник и да ги лаже граѓаните со некакви пријави. Постојат отворени сомневања дека Богоевски конзумира ...
| | веќе видена | слични

Пратеникот Павле Богоевски вели дека неговиот разговор објавен вчера на руската социјална мрежа „Вконтакте“ е нелегално снимен од таксист пред неколку месеци и ...
| | веќе видена | слични

Актерот Драган Спасов Дац, кој е единствениот функционер по промената на власта кој поднесе оставка од позицијата директор на МНТ од морални причини по ...
| | веќе видена | слични

Пратеникот Павле Богоевски во обид ја оправда аудио снимката која вчера одекна во јавноста на својот фејсбук истакна дека истата е автентична и дека не е дел ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Пратеникот Павле Богоевски ја потврди автентичноста на телефонскиот разговор кој вчера на руска социјална мрежа го објави корисник под псевдонимот Илија ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Времето денеска сончево со мала до умерена облачност и топло. Ќе дува слаб до умерен западен ветер, особено изразен во западните делови. Попладне во ...
сите 249 | | | веќе видена

Лидерот на десничарската партија и досегашен вицеканцелар, Хајнц Кристијан Штрахе поднел тужба против три лица, откако падна во замка со снимениот разговор на ...
сите 217 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател Стево Пендаровски, неговата сопруга и синот се уште живеат во станот во скопската населба Автокоманда, бидејќи „Вила Македонија“ не е ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Богоевски да се тестира за дрога, Заев да му побара оставка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: