ВМРО-ДПМНЕ бара оставка од Заев и Спасовски за прислушувањето со јавните обвинители


Цела недела Заев и Оливер Спасовски ја навредуваат интелигенцијата на граѓаните и се уште не даваат никаков одговор за тоа кој прислушувал, кој се ги има ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Цела недела СДСМ, Заев и Оливер Спасовски молчат за скандалот за нелегалното прислушување на јавните обвинители и обвинителството. Цела недела Заев и Оливер ...
| | веќе видена | слични

Цела недела СДСМ, Заев и Оливер Спасовски молчат за скандалот за нелегалното прислушување на јавните обвинители и обвинителството, ова денеска на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Оливер Спасовски и Зоран Заев се уште молчат и не си поднесуваат оставка за скандалот со нелегалното прислушување на обвинтиелите и обвинителството, рече Димче ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Оливер Спасовски и Зоран Заев сеуште молчат и не си поднесуваат оставка за скандалот со нелегалното прислушување на обвинтиелите и обвинителството. Почитувани, ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Петти ден како Јавното Обвинителство се уште нема конкретен одговор на прашањата што ги чека јавноста. Петти ден како Оливер Спасовски и Зоран Заев се ...
| | веќе видена | слични

Денеска е петтиот ден како власта молчи и не и дава одговор на јавноста околу масовното и нелегално прислушување во Јавното обвинителство. И додека Зоран Заев ...
| | веќе видена | слични

Интегрален текст од прес конференција за медиуми на Димче Арсовски, Портпарол на ВМРО-ДПМНЕ Почитувани, Петти ден како Јавното Обвинителство се уште нема ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ бара итни оставки од премиерот Зоран Заев и министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, поради најновиот скандал со прислушување, овојпат на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обвинетите очекуваат слобода за кривичните дела од крвавиот упад во законодавниот дом. Ќе имаат рок од 5 дена за да бараат амнестија, откако законот ќе стапи ...
сите 442 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ предводено од Никола Груевски свесно го закочи интегративниот процес, Македонија стана изолирана држава од која побегнаа стотици илјади граѓани, ...
сите 164 | | | веќе видена

Две најтешко повредени жени, од патниците во македонскиот автобус кој излета кај Лесковац, се борат за живот на Клиниката за анестезија и интензивна терапија ...
сите 360 | | | веќе видена

Царинската управа вчера отвори истрага за царинскиот службеник Александар Трајковски, кој беше фотографиран со експремиерот Никола Груевски, азилант, во ...
сите 88 | | | веќе видена

Снимката која ја вознемири јавноста покажува човек кој за малку не настрада од воз.Имено, на снимката може да се види како еден безгрижен минувач избегнува ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ бара оставка од Заев и Спасовски за прислушувањето со јавните обвинители

Од:
До кого (е-маил):
Порака: