Kога “Вљубениот ерген” кога глуми со својата девојка


Делиха и Кемил се имињата на главните улоги во турската комедија „Делиха“ од 2014 година во која актерот Бариш Ардуч глуми заедно со неговата вистинска девојка, актерката Гупсе Озај. Вака изгледа кога тој глуми со својата вистинска љубов.
| | веќе видена | слични

Останато

Памела Андерсон беше гостинка на синоќешната вечера на фудбалскиот клуб Олимпик од Марсеј , каде се собирала помош за сиромашните деца од градот. наеднаш , во ...
сите 224 | | | веќе видена

Дали потпретседателот на СДСМ Мухамед Зекири прави пуч во ИВЗ или во партијата? Во екот на изборната кампања Зекири бара чистка во неговата матична партија, а ...
сите 365 | | | веќе видена

Како исходот од првиот круг на македонските претседателски избори ќе влијае на политичките елити, на вториот круг, и воопшто на политичката ситуација во ...
сите 290 | | | веќе видена

Почна пријавувањето на болните и изнемоштени лица, кои во првиот круг на претседателските избори биле спречени да се пријават во Општинската изборна комисија. ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Kога “Вљубениот ерген” кога глуми со својата девојка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: