Влатко Стефановски: Среќен роденден драга Ана (ФОТО)


Еден од најпознатите и во последно време најактуелни модни дизајнери во светот, Александар Ванг (35), во моментов е во Хрватска на одмор. Тој го откри ова со ...
| | веќе видена | слични

„Блазе на оној кому денот му почнува со Софија Вергара“. Не постои некој кој не се согласува дека оваа Колумбијка е преубава. Отсекогаш била убава. Нејзината ...
| | веќе видена | слични

Разликата во години воопшто не им пречи. Славниот фудбалер и младата студентка уживаат во љубовта. Легендарниот бразилски фудбалер 53-годишниот Ромарио е во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На еден натпревар од аматерската Есекс и Сафолк бордер лигата во Англија, се случи една смешна ситуација, која беше снимена од камерите на присутните. Фудбалер ...
| | веќе видена | слични

Дарко Јефремов, наше дете на привремена работа во САД, Во слободно време зад воланот на камионот, останатото го троши на правење будалаштини или обратно, ...
| | веќе видена | слични

Северина ги израдува своите бројни фанови со најнова фотографија од популарната турска дестинација Бодум, каде што е на одмор, покажувајќи ги своите атрибути. ...
| | веќе видена | слични

Рускиот модел Кинси Волански е уапсена поради обид за упад на терен за време на финалниот натпревар од Копа Америка меѓу Бразил и Перу. Волански стекнала ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Гибралтар минатата недела донесе одлука за запленување на иранскиот танкер само поради тоа што ги прекрши санкциите на Европската Унија, а не по барање на која ...
сите 207 | | | веќе видена

Јагодите се вкусно овошје но за жал брзо скапуваат. Во ладилник стојат 2-3 дена. Замрзнати траат и до 9 месеци. Најдобар начин да се чуваат е да се замрзнат ...
сите 135 | | | веќе видена

Новиот британски амбасадор во САД мора да биде најдобра личност за долгорочните интереси на односите меѓу двете земји, изјави во четвртокот министерот за ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Влатко Стефановски: Среќен роденден драга Ана (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: