Скандал: Одиграна најдолгата четвртина во кошарката

Влатко Неделковски во момнетов е еден од најмладите кошаркарски тренери во редовите на КК МЗТ. Тој има само 23 години и одговорност на младите категории деца ...
| | веќе видена | слични

Останато

Случајот „Рекет" ја разоткри најголемата криминална мрежа во Македонија, каде што се вмешани врвот на Владата, пратеници, министри, обвинители, исто така и ...
сите 392 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скандал: Одиграна најдолгата четвртина во кошарката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: