(ВИДЕО) ЗА ВЛАКНО ЈА ИЗБЕГНА СМРТТА: Oвој несмасен работник имаше среќа


2 копии

Останато

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 624 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) ЗА ВЛАКНО ЈА ИЗБЕГНА СМРТТА: Oвој несмасен работник имаше среќа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: